Закрыть
Все сервисы

Хна и с чем ее едят?)   Вопрос закрыт

Ответов: 3 Красота и стиль 3656 дней назад
Аля_Violet (Студент)
Девченки,решила перейти на хну,а то от химических красок волосы как мочалка! Проблема в том,что я крашусь в рыжий-ЯРКО рыжий,и этот цвет очень тяжело удержать! Неделька и цвет тускнеет! Знакомая посоветовала хну,почитала про нее в интернете,но хотела бы услышать советы от знающих и познавших на себе! С какой переодичностью использовать? Как красить корни,когда отрастут? Можно ли после нее использовать обычную краску? Заранее благодарю!
Лучший ответ
после хны уже не сможешь краситься другими красками, береги волосы, а "рыжее настроение" это внутри, вне зависимости от цвета... удачи:)
Пчьолка (Академик)
Другие ответы
Івіта (Академик)   3661 дней назад
Якщо після хни захочеш освітлитись чи промеліруваться - не вийде - жовтизну нічим не вивести, поки не відросте. В темніший можна, а рудий - не можна передбачити, який вийде після хни. А так - моя сестра фарбується хною. Десь раз в три тижні поновлює колір, їй хімічними фарбами не можна - дуже тонке волосся. А хною - і колір, і укріплення. Сама інколи роблю маски з хни, що не фарбує, але це мука - промити неможливо, особливо коли волосся густе - це жах. Єдиний плюс - ніякої шкоди, користь сама
ЧеLoveчек (Академик)   3661 дней назад
Я фарбувалась хною, колір з самого початку сподобався, такий як я хотіла! але, після того як декілька раз помити волосся колір втрачається, це ніби то тонік, який повністю змивається до попереднього кольору за разів 5-7 миття волосся! не знаю як у інших у мене було саме так! коли краскою фабуєшься вона тьм"яніє, але ж не вимивається! тому тут потрібно обирати! звісно після хни на відміну від фарби волосся не страждає!Що дає великий плюс!Щасти у виборі!
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь