Закрыть
Все сервисы

питання до киян і всіх кого це стосується: вам подобається жити в столиці?   Вопрос закрыт

Ответов: 6 Политика, общество, история 3967 дней назад
Дзвенислава (Академик)
..комунальники роблять нам нестерпне життя. (наболіло!!!)

навіщо проводити щоліта профілактики якщо після неї регулярно трапляються аварії на трубах (які лагодять не так швидко. а кияни "не пропадуть" без краплі води зі своїх кранів)?

а яку нам створюють романтику, коли часто (зазвичай в другій половині дня, після роботи) доводиться пересуватися по квартирі з запаленими свічками, бо світло з"явиться лише на ранок (диво якщо раніше!)

а як вам дороги і тротуари? нє, ніякі то не тротуари! катки посипані сіллю! власникам залізних коней теж непощастило через негоду і бездіяльність тих, кому хто отримує з/п з місцевих коштів.

а сьогодні на сміттєвозі побачила надпис "києву чистоту разом з мером!" жарт?

а дерева, парки... ой, але таладна! давайте нарешті про хороше. про вибори.
як будемо жити з обранням нового президента? :)
Лучший ответ
я Киев люблю, не столицу!!!! а столицу пусть перенесут хоть в мухосранск!!!!
ЧиПолина (Академик)
Другие ответы
Анка! (Академик)   3972 дней назад
Я тут родилась .. Больно видеть с каждым годом, как портят город... Ведь коммуникации не были рассчитаны на такое, а их никто новые не проводит.. То же и с дорогами - ругают, что узкие, и тут же строят высотки, ясно, что будут пробки, что трубы не смогут этого выдержать.. А поступления в бюджет т новостроек - идут "в никуда", а не на развитие города..
Про мусор - вообще стыдоба.. даже писать тошно.. Э-эх..
Івіта (Академик)   3972 дней назад
Нравится конечно! Я же дома. И кстати - в других местах бывает и хуже, это сейчас просто и до Киева докатилось с мэром-наркоманином.(
Sensej (Академик)   3972 дней назад
Мені подобається Київ!Я сам корінний киянин-і не міняю свого рідного міста ні на що.А от "космоса"і молоду команду ватро якнайшвидше викинути геть.Поки що не було ні в нашій державі,ні в місті нормальних і розумних керівників,які б працювали,а не думали як би побільше нахапати і звалити.А після виборів...Бог його зна...
Alekxsey (Школьник)   3972 дней назад
51 мин. как агитации пришел не жданчик! А вот жить конечно в столице это конечно что-то с чем-то! Никогда не мог подумать, что такое может случиться! А что же мы хотели! МЫ же все продажные, за кулак гречки променяем все и на всех! Мы готовы удавиться за подачки - вот и получаем взамен то, что, как правило, получается после съеденой гречки!
bitumen (Академик)   3972 дней назад
Подобається. Все починається з нас. Кого виберемо, так і жити будемо.
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь