Закрыть
Все сервисы

Мовне питання... Просто цікаво:)   Вопрос закрыт

Ответов: 14 Политика, общество, история 4086 дней назад
grenader (Профессор)
Скажіть мені, будь ласка, якщо я приїду в Луганськ, Донецьк чи Крим і буду там розмовляти українською мовою, як мене там сприймуть? В морду не дадуть? Косо дивитися і пальцем тикати не будуть - от, тіпа, бандерівець чи селюк до нас прииїхав? При цьому, я не претендую на те, щоб мешканці цих регіонів говорили до мене українською мовою, просто хочеться, щоб нормально мене сприймали...
Orik - як ти сам з заходу, то чого розписуєшся за схід?

Gjallarhorn - та які розводи? до чого тут цигани? я українець, україномовний:)

Хитрый-Лис, Эвэнс, ZRI_V_KORENЬ - дякую за щирість, якщо більшість населення там дійсно така - це супер)))) Адже ми - один народ, неважливо в Донецьку ми чи у Львові, головне залишатись людьми)))

Внеземной - я теж бачив те відео... боляче дивитись, як одні українці били других...

slavko65 - дякую за повагу:) скажу, що на сході і півдні України ще не скоро заговорять українською, і насильно їх розмовляти українською ніхто не буде примушувати. це повинно йти від серця:) А взагалі, українську мову треба зробити модною і престижною - можливо, тоді будуть якісь позитивні зміни... головне, щоб тепер не було конфліктів в суспільстві через "мовне питання")))))))
Ответов (14)
Святослав76 (Профессор)   4086 дней назад
Я в Луганську в жовтні розмовляв українською і всі мене нормально розуміли. З шахтарами двома пляшку приговорили і нікто не разу не підняв мовного питання. Хєрня це все. Лише у станиці Луганській п'яний козак війська донського довго намагався пояснити, що його колеги з придністровського міста Бендери "абсолютно не бандерівці".
ИНГА (Академик)   4086 дней назад
да никто не обратит внимания, мы все знаем оба языка, и русский и украинский :-) а в Крыму тем более все равно, им лишь бы туристы были :-)
Shashunya (Профессор)   4086 дней назад
Глупости все это,а вот со стороны западного населения я сама лично наблюдала пренебрежение к рус.яз.,когда в ресторанчик зашла украинскояз-я компания и отказалась остаться,т.к. в заведении не было меню на укр.языке.И хотя официант даже предложил перевести,не исключая возможности,что они не понимают русский, в чем я очень сомневаюсь,они сказали,что принципиально не останутся и ушли.Ну разве не глупо? Но я не говорю,что на западе все такие,в семье не без урода, где-то их больше, а где-то меньше.
sirius72 (Академик)   4087 дней назад
и кто вам только там рассказывает такие страшилки - максимум могуч что то не понять и придется пересказать по русски, но это максимум)))
Дзвенислава (Академик)   4087 дней назад
дивлячись на кого натрапиш... дурнів всюди вистачає.
буває часто - ігнор. але в писок дати далеко не кожний наважиться
Right88 (Первоклассник)   4087 дней назад
Вперше чую, щоби у неонацистів було мовне питання з одного народу. Це якийсь нонсенс. Расове так, але ніяк не мовне.
Це питання можуть роздмухувати лише антифа.
ШАХТАР (Академик)   4087 дней назад
У 2005 році у Анталіі побилися між собою Українці, померанчові з синьо-білимі,разбороняли Туркі та дивувалися так ви ж один народ. Туркам так і не змогли пояснити що у нас відбуваеться!
Внеземной (Академик)   4087 дней назад
Видел видео по ютьюбу как в Одессе бритоголовые избивали украиноязычных одесситов до кровавой агонии? Вот такой теперь у нас нацизм после установки памятника Екатерине II.
Fat-Man (Академик)   4087 дней назад
Поменьше смотри 5 канал. Глупости всё это. Правильно говорил профессор Преображенский, разруха не в клозетах, а в головах, от себя только добавлю - в головах недальновидных помаранчевых политиков и членов их фанклЮба.
Duchovny+ (Академик)   4087 дней назад
А я розмовляв і буду розмовляти мовою, безвідносно розуміють мене чи ні. Хто не розуміє, тому пропоную перейти на міжнародну англійську (був влітку випадок з двома росіянками в Києві, порозумілись за допомогою англ. мови). А хто каже, що нема різниці, якою мовою розмовляти, пораджу перейти на державну українську. Вам же нема різниці, якою мовою розмовляти. І не треба говорити про звичну російську, в Україні живемо. От і давайте робити звичною українську мову.
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь