Закрыть
Все сервисы

Я мрію стати психологом!але...   Вопрос закрыт

Ответов: 6 Работа и карьера 5160 дней назад
Лана_ (Академик)
Я відчуваю,що саме там добрюсь успіхів!Та мої батьки ігнорують мене...кажуть,що не треба мені в школі з ненормальними дітьми сидіти за копійки і брати всі негативні емоції на себе...Та я знаю,що це саме моє!Я вмію давати поради,відчуваю почуття людини і вмію слухати,а саме головне маю бажання!Як мені бути!?Я знаю не багато грошей отримаю,але зате почуватиму себе щасливою!Що ж робити?Може поступити у два ВУЗи?
Лучший ответ
Ти молодець!Зараз мало людей хочуть себе жертовно покласти на такий вівтар - служіння людям та добру.Моя порада - іди сміло вперед, якщо ти дійсно відчуваєш та маєш бажання.Наше суспільство хворе, дегенероване морально та психологічно і його треба лікувати, але лікувати треба на самих ранніх стадіях або етапах - це садок,школа - потім пізно. А фахівців психологів та психотерапевтів мало.Честь тобі і хвала що ти хочеш працювати саме на цих найважчмх етапах!
reanymator71 (Профессор)
Другие ответы
white_lily (Профессор)   5164 дней назад
Хорошие психологи зарабатывают не так уж и мало. Профессия в даное время очень востребована и с каждым годом становиться все более нужной. А родителям можеш сказать что в школе с ненормальными детьми сидят психиатры.
keine_sonne (Академик)   5164 дней назад
це точно моя ситуація!!)) правда, я хочу бути медичним психологом (тобто психіатром).. мої батьки вже доконали мене, бо хочуть, щоб я неодмінно стала фармацевтом чи ще якоюсь х.рньою.. але нічого, куди вони від мене дінуться)) якщо ти гарно здаєш незалежне і екзамени з відповідних предметів - тебе беруть без проблем, а батьки ж не підуть скандалити, щоб тобі відмовили)) друге питання, якщо ти все завалиш і прийдеться іти на платний, тоді все залежить від предків і їх грошей, на жаль(()))
(Академик)   5164 дней назад
не им учится а тебе...сама выбирай!
гоцман (Академик)   5164 дней назад
борись и убеждай...успехов.
Я_мильна_булькО (Академик)   5164 дней назад
По-перше...Я так розумію всупати ти хочеш на держбюджет? Тоді в 2 ВНЗ тебе на державну форму навчання не візьмуть,а лише в один. По-жруге : Сядь і подумай навіщо тобі ця морока -одночасно 2 професії здобувати дуже тяжко, тому що на перших курсах потрібно добряче працювати.
По-третє : Якщо психологія це дійсно ТВОЄ, то батьки повинні зрозуміти тебе. Для них же важливо щастя власної дитини!І крім того, не обов'язково працювати в школі! Можна бути працівником соц. служби, центру зайнятості і т.д.
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь