Закрыть
Все сервисы

Подискутуєм на тему мови..?   Вопрос закрыт

Ответов: 12 Образование, культура 4672 дней назад
Лана_ (Академик)
В Укаїні домінують дві мови(українська і російська),хоча за даними в країні проживає 23%русомовного населення і 75%україномовного.Як зосереджані ви вже самі знаєте...Тоді чому меншість так виступає?Адже якщо це Україна то мова має бути українська!Чим вам вона недовподоби?!Краім того,Росія від Київської Русі походить,а це теперішня Україна!Які ж проблеми?!Не подобається то їдьте назад(так кажуть українці україномовні)!Ну,хто як на це думає?Адже,у всіх країнах розмовляють на рідній мові,і саме такі країни найбільш розвинені.
Лучший ответ
а кто говорил что украина одна с развитых держав?
(Академик)
Другие ответы
Я_мильна_булькО (Академик)   4676 дней назад
Не правда,Люмила , питання доволі цікаве і "возмущаться" немає чого. Я і згодна і не згодна з відповідями які тут написані.
Бо хіба це настільки важливо якою мовою ми розмовляємо? Так, я українка, мені більше подобається моя рідна мова. А ось наприклад в Криму татари проживають, їм що тоді, татарською говорити?Як на мене,якщо ми можемо зрозуміти мову,якою до нас звертаються то в чому проблема?Кожен має право висловлюватися тією мовою,яка йому ближче і ми не маємо права на повальну українізацію.
сКрОМниц@ (Академик)   4677 дней назад
просто говорит по-руски сейчас модно
Authoriti (Аспирант)   4677 дней назад
Це напевне через те, що українських виднь в Ураїні за надто мало! А от російських - просто,таки, на валом.
Осокір (Академик)   4677 дней назад
Корінь проблеми в історії. І за імперії Романових, і за Радянського Союзу росіяни вважали Україну підвладної їм землею і вільно розселялися по ній. Заохочувалися змішані шлюби, проводилася політика насаджування російської. Через це після проголошення Незалежності русаки, звикнувши відчувати себе господарями, почали обурюватися: чого це вони мають вчити українську?
()   4677 дней назад
Обычно, как человек воспитанный, я общаюсь на языке собеседника.И отвечаю по такому же принципу: вопрос на рус.-ответ тоже, вопрос по украински-ответ укр.языком.А Ваш вопрос настолько возмутил, что даже хочется нахамить.
Во множестве высокоразвитых стран 2 и даже 3 государственных языка, и это -нормальное толерантное общество.А пока вы будете так относится к рус-му -мы будем на нем из принципа общаться! Переборите местечковый гонор и поймите,что Украина -родной дом для всех, независимо от языка
Золотава (Профессор)   4677 дней назад
А не рановато ли тебе в столь юном возрасте подобным образом судить? что ты для Украины сделала, что ты вообще хорошего сделала в жизни, кроме как "Покормить голодного котенка"(с)? Язык - далеко не главный признак патриотизма. "Адже,у всіх країнах розмовляють на рідній мові,і саме такі країни найбільш розвинені."Вообще бред, Америка, например, вообще своей культуры как таковой не имеет, а экономика на высоте. В сторону юношеский максимализм, суди о людях по их делам, а не по результатам соцопр
SeVS (Академик)   4677 дней назад
+1
У нас є своя мова, історія, культура... навіщо нам чуже брати?!!!!!!!! Хтось хоче під себе підігнати те, що формувалося не отдну сотню років тількі тому, що йому ЛЕГШЕ розмовляти іншою мовою!!!
Дашко-Мурашко (Аспирант)   4677 дней назад
Я цілком з тобою згодна і дуже хочу розмовляти на рідній українській мові.Но я сомневаюсь ,что это когда-нибудь случится.Русский скоро совсем вытеснит наш язык!!!!!к большому сожалению((((((((((((
Beliving (Студент)   4677 дней назад
Можливо я романтик, але українською квітучою мовою я спілкуюся, коли з дівчиною наодинці. Українська мові більш наповнена змістом і красою ніж Російська. Наприклад у Російській мові є слово "любовь" і в нас є "любов". Але в нас є "КОХАННЯ"... коли розмовляєш з коханою дівчиною - це вже інший рівень сприйняття одне одного.
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь