Закрыть
Все сервисы

янукович...тимошенко...яценюк. і все?   Вопрос закрыт

Ответов: 7 Политика, общество, история 4275 дней назад
Дзвенислава (Академик)
янукович...тимошенко...яценюк. і все?статистика показує, що наші люди в більшості на президентських проголосують за тимошенко, януковича, яценюка...ну і десь поблизу цієї 3ці є литвин.
всі ми бачили "успішність" цих політиків. всі ми стомились від їхнього невдалого керування країною. але чомусь голосувати будуть за тих, кого не вважають успішними політиками. і відбуватиметься це за принципом "з меншого лайна оберемо те що найменше тхне"..або "зі зла проголосуємо за менше"..чи не дивна логіка? альтернативи нема? -є! але не дають прийти до влади.
один мій знайомий політолог пояснював: вся справа в зомбоящику! і справді...подивіться: на ТБ пускають одних і тих же політиків. а потім наші люди говорять "нема альтернативи". а програму партій прочитати щоб проаналізувати що виконано тією чи іншою політ.силою не обов"язково, бо тєлік все розкаже...
Лучший ответ
янукович...тимошенко...яценюк. і все... нету больше Украины
Yorshyk (Студент)
Другие ответы
Miracclle (Академик)   4279 дней назад
"альтернатива", котра не може пробитися у владу чи до зомбоящика, навряд чи зможе ефективно справлятися з керуванням краiною... така реальнiсть:(
а самому аналiзувати програму партiй може вiд сили 10% населення, рештi треба розтлумачувати:)
Fintura (Студент)   4280 дней назад
У власти должны находиться люди - профессионалы, которые будут представлять интересы страны и её народа. А у нас у власти одни олигархи, которые заботяться только о себе.
От нашего правительства ничего хорошего не стоит ждать.. ведь сытый голодного никогда не поймет.
Брат_Алекс (Академик)   4280 дней назад
Як на мене їх і так забагато, а ті,що не входять до цієї "несвятої трійці", ще гірші.Жахливо буде,якщо Ющ-ко утримається при владі,чи фашисти прорвуться (Тягнибок). Що стосується зомбоящика, то я його не дивлюся. Але у маминій кімнаті він завжди працює весь вечір. І от що помітив. Коли я до мами заходжу і по ТВ не серіал, то обов"язково або Ющ-ко виступає, або прибічники його вихваляють. А Ви кажете, що тількі цю трійцю піарять.
МуркаSTP (Академик)   4280 дней назад
Украина - в "бермудском треугольнике!".....Караул!.....
Cantehnik (Школьник)   4280 дней назад
Согласен по телику одна показуха уже за долбали, лучше что-то бы реальное сделали а не языками трепать на всю страну. Гнать бы их всех от туда, да вот кого туда ставить ведь кандидатуры подходящей нет.
NikiN (Академик)   4280 дней назад
С этим и живём, к сожалению...
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь